6 Kasım 2019

Pamukkale Dekoratif Canlı Sıva

[rev_slider ipek-siva-ankara]

7/24 Saat

METROPOLİS İpek ve Canlı Sıva hakkında bilgi için 0505 033 0668 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

3D SECURE İle Güvenli Alışveriş  

METROPOLİS Dekoratif Canlı İpek Sıvayı 3D Secure İle Kredi Kartınıza Taksit Seçenekleri İle Güvenli Bir Şekilde Alış Verişinizi Yapabilirsiniz.
Türkiyenin En İyi Fiyatı ve Cazip Ödeme Seçenekleri İle Isı ve Ses Yalıtım Malzemesi.

 

KLASİK Model En Çok Satan Ürünlerimizi Kısa Bir Süreliğine Paketini 29,99 ₺ Olarak Kampanya Yaptık. Enflasyon Fiyat Artışına İnat. Bu Kışı Sıcak Geçirmeniz İçin Bütün Ürünlerde Fiyat İndirimi Yaptık.

ÜRÜNE GİT >>>

 

 

 

 

İmalatçı Firma Olarak Türkiye’nin Tüm Şehirlerine Toptan ve Parakende Satışlarımız Mevcuttur.

Dünyada, yalıtım sektöründe kabul görmüş yerel ve uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan, SAFELIFE SLP Radyasyon engelleme özellikli canlı sıva tekniği…

UYARI: Beğendiğiniz veya İstekte Bulunacağınız İpek Canlı Sıva için Fabrikamızdan Bir Gün Önceden Sipariş Vererek Ürününüz Üretilerek Teslimatı Gerçekleşecektir. Ürünler Kişiye Özel Üretildiğinden iade alımımız söz konusu değildir. İade alımımız yoktur.

METROPOLİS Canlı İpek Sıva Nedir ?

  • MEROPOLİS Canlı İpek Sıva; Yeni nesil ıslak duvar kağıdı diyebileceğimiz yeni bir ürün olan canlı sıva, doğal  maddelerden oluşan, duvarlara yeni bir moda akımı getiren, ısı ve ses yalıtımı ile akustik etkileri sağlayan bir iç yapı malzemesidir. 
  • MEROPOLİS Canlı İpek Sıva;   2.5 – 3 mm kalınlıkta uygulanıp duvar ile iç hava arasındaki temasını keserek (aynı zamanda nefes alır ) sıcak yada soğuk havayı çok daha uzun süre muhafaza ederek yalıtım sağlar. Dünya üzerindeki en yüksek ısı yalıtımı sağlayan madde HAVA ‘dır. Canlı ipek sıvanın içeriğindeki ana hammadde olan polistrende cm3 başına 6 milyar hava dolu gözenek vardır ve yapısının % 98 i havadır. Canlı sıva yalıtım özeliğini bu şekilde sağlamaktadır. Tavan dahil uygulandığında %70 ısı yalıtımı sağlar.
  • Özel dokusu sayesindeki ses akustiği ile birlikte % 35-40 oranında ses yalıtımı sağlar.  Aynı zamanda dekoratif olma özelliğinden dolayı toplantı salonları, konferans salonları, okullar, müzik odaları, lokaller, sinema bu tarz sosyal alanlarda daha çok tercih edilerek  kullanılmaktadır.
  • Ürünlerimizin tüm modelleri simli olarak imal edilir (İstisnalar Hariç Simsiz İstenildiğinde Simsiz Olarak da Üretile bilinir)  ve çok şık görseller oluşturmaktadır ve mekanlara ayrı bir hava katmaktadır. Her türlü ortamda uyum sağlar ve görsellik olarak mükemmeldir.
  • Ürünlerimiz duvara uygulandığında mikron seviyedeki dokusu sayesinde nefes alır.  Uygulama esnasında yada sonrasında hiçbir koku oluşturmaz kokusu kesinlikle yoktur. Çevreyi kirletmeden ve toz oluşturmadan uygulanır ve kullanılır. Ürünlerimiz sadece çeşme suyu  ile karıştırılarak özel üretilmiş olan ipek sıva şeffaf malası ile uygulanır. Uygulama alanının durumuna göre astar uygulaması yapılmalıdır. Yapılmaması durumunda duvarlarda lokal olarak sararma ve kusmalar oluşmaktadır. Sebebi ise duvarın daha iyi tadilat yapılmayıp ve astar yapılmamasından kaynaklanır.
  • Uyguladığınız canlı ipek sıvanın, mobilyaların çarpması, çocukların cisimlerle sıvayı yaralaması  gibi zarar görmesi durumunda, o bölge sprey su ile ıslatılarak iyice yumuşatılır ve şeffaf mala, çay bardağının yuvarlak alt kısmı, kredi kartıyla yada elle düzeltilir. Başka işlem gerektirmez. 
  • Ürünümüzün yumuşak dokusu sayesinde elektrik süpürgesi ile temizleyebilirsiniz. Antistatik olmasından dolayı canlı ipek sıva toz tutmaz.
  • Canlı ipek sıva, bulunduğu yüzeyde en az 10 yıl boyunca boya badana gerektirmeden kullanabileceğiniz mekanlar oluşturur ve ekonominize katkısı özelliği sayesinde çok ekonomiktir.
  • Canlı ipek sıva asbest, silis vb. kanserojen maddeler içermez, alerjen değildir, sağlıklı bir üründür. Yumuşak dokusu sayesinde ( özellikle küçük çocuklar için) yaralanmalara karşı koruma sağlar.

ÜRÜNÜMÜZÜN ÖZELLİKLERİ

1 Torba Ürün İle 5 Metrekare Alan Yapabilme Özelliği

Dekoratif Canlı Sıva Radyasyon Engelleme Özelliği Sağlar;
Radyasyon engelleme özellikli antistatik malzeme sayesinde faraday kafes sis- temi ile elektrikli aletlerden çıkan elektrik akımının oluşturduğu elektromanyetik enerjiyi (Radyasyon) üzerine çekerek absorbe etmektedir. Uygulandığı ortamdaki kişileri Radyasyonun zararlı etkilerinden korumaktadır.

Dekoratif Canlı Sıva Isı Yalıtımı Sağlar;
İçindeki mantolama köpüğü eps ve elyaf sayesinde ciddi bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Bu, çok basit bir prensibe dayanır.Duvar ile aranızdaki ısı köprüsünü kırarak, duvarları ısıtmanıza engel olur. Böylece sadece ortamdaki havayı ısıtırsınız.

Dekoratif Canlı Sıva Ses Yalıtımı Sağlar;
Ses yalıtımındaki üstünlüğü ile ipek sıvanın ayrıcalığı hemen farkedilir. Dokusundaki EPS ve tekstil kompenentlerin özelliğinden dolayı iyi bir ses tutucudur.

Dekoratif Canlı Sıva Dekoratiftir ;
Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenirlik süresi itibariyle canlı sıva çok daha uzun sürelidir. Her rengin insanlar üzerinde (göreceli) sağlamış olduğu motive edici etkileri vardır.

Dekoratif Canlı Sıva Mekanları Genişletir ;
Yapısı ve dokusunda oluşan efektler sayesinde mekanları daha derin ve geniş gösterir.

Dekoratif Canlı Sıva Alerjen Değil ;
Cam elyafı, fiber, asbest vb. gibi kanserejen ve alerjen madde içermez

Dekoratif Canlı Sıva Darbeleri Absorbe Eder ;
Esneme özelliği ile çocuklara yönelik ev kazalarında son derece koruyucudur; cam, porselen, mobilya gibi ürünlerin çarpmalarında, ürünlere gelebilecek zararı da ortadan kaldıracaktır.

Dekoratif Canlı Sıva Anti-Statiktir ;
Ev hanımları ve mekan sahipleri!.. Artık duvar silmeye ve temizlik derdine son!.. ‘antistatik’ özelliği ile toz, duman, is gibi ortam kirliliklerine çözüm olmaktadır.

Dekoratif Canlı Sıva Ekonomiktir ;

Dekoratif Canlı Sıva iç mekanlarınız için özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş bir iç cephe kaplama malzemesidir. Olağanüstü dekoratif görünümüyle ve ekonomik olmasıyla hızla yayılmaktadır. Ülkemizde konutlarda ortalama 2-3 yılda bir iç cephe boyası yapılmaktadır. Oysa Dekoratif Canlı Sıvanın ömrü ortalama 10 yıldır. Bu klasik iç cephe boyalarına göre 3 ile 4 kat daha ucuz anlamına gelmektedir. Boya maliyetinizi düşürdüğü gibi ısı yalıtımından sağladığı fayda ile ilk 2 yılda kendini amorti etmektedir.

Dekoratif Canlı Sıva Yanmayı Yavaşlatır;
İçeriğindeki kompenetleri ve özel karışımları sayesinde yanmayı geciktirir. Bununla birlikte, yanma esnasında enerji üretmediği ve duman oluşturmadığı uluslar arası testlerle kanıtlanmıştır. Toplu alanlarda kullanılabilir.

Dekoratif Canlı Sıva Tamir Edilebilir;
Tamamen su bazlıdır. İstendiği an geri kazanılabilir ve su spreyi ile yumuşatılarak jel hale döndürülebilir. Böylece çok pratik ve kısa süre içerisinde tamir edilebilir.Tamir edilen yerde kesinlikle ek yeri veya ton farkı oluşturmaz. Sadece bu özelliğiyle bile rakipsizdir.

Dekoratif Canlı İpek Sıva Teneffüs Edebilme özelliğine sahiptir gözenekli yapısı ve solvent içermeyen kimyasıyla, binanızın teneffüs etme özelliğini devam ettirir. Bu sayede duvarlarınız ve camlarınız buğulanmaz. Bulunduğunuz ortamın her zaman ferah olduğunu fark edersiniz.

METROPOLİS Canlı İpek Sıva; Firmamız Ankara da Canlı Sıva ve İpek Sıva imalatçı firma olup İpek Sıva, Canlı Sıva, İpek Sıva Toptan, Canlı Sıva Toptan, İpek Sıva Uygulama, Canlı Sıva Uygulama, hizmetlerini sunmaktadır.

TAG:pamuk kale canlı sıva, pamukkale canlı sıva, canlı sıva pamukkale, denizli canlı sıva, pamukkale ısı yalıtım sıvası, uygulaması, toptan ve perakende olarak direk fabrikadan halka satış.

Bir cevap yazın